DENİZLİ ÇAMELİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Altıparmak, Çameli’den Gelen Başarılı Öğrencileri Ağırladı

Sayın Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak, Çameli Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Başarı Sizden, Ödül Bizden" projesi kapsamında; ilçedeki yetim, öksüz, maddi durumu yetersiz veya parçalanmış ailesi olan ancak okula ve hayata küsmeyerek derslerinde başarılı olan 25 öğrenciyi Makamında ağırlayarak, kitap hediye etti.
Vali Altıparmak, Çameli’den Gelen Başarılı Öğrencileri Ağırladı

Sayın Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak, Çameli Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Başarı Sizden, Ödül Bizden" projesi kapsamında; ilçedeki yetim, öksüz, maddi durumu yetersiz veya parçalanmış ailesi olan ancak okula ve hayata küsmeyerek derslerinde başarılı olan 25 öğrenciyi Makamında ağırlayarak, kitap hediye etti. Öğrencilerle tek tek tanışarak sohbet eden Vali Altıparmak, çocuklara ileride edinmek istedikleri meslekleri sordu. Çoğunluk olarak doktor ve öğretmen olmak istediklerini ifade eden öğrencilere seslenen Vali Altıparmak, ilçede okumanın hedeflenen meslek gruplarına ulaşmada bir engel olmadığını söyleyerek bu konuda örnekler verdi. Çocuklara çok kitap okumalarını ve bilgi hazinelerini her zaman genişletmeleri tavsiyesinde de bulunan Vali Dr. Ahmet Altıparmak, ilerisi için seçilen hedeflere bu sayede başarıyla ulaşılabileceklerini belirtti. Ziyaret esnasında karne ve başarı belgelerini yanlarında getirerek kendisine gösteren öğrencileri kutlayan Vali Dr. Ahmet Altıparmak, ziyaretin anısına minik misafirlerine kitap hediye etti. Vali Yardımcısı İsmail Soykan, Çameli Kaymakamı Onur Özaydın, Çameli İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Uzun ve öğretmenlerin de hazır bulunduğu ziyaret sonrası öğrenciler, öğretmenleri ile birlikte sinema etkinliği ve öğle yemeğine geçtiler.

Makamında Öğrencilerimizi kabul ederek onure eden destekleyen ve hediye veren Sayın Valimiz Dr. Ahmet ALTIPARMAK´a, Projenin Başında bulunan Sayın Kaymakamımız Onur ÖZAYDIN´a, Desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Cengiz ARSLAN´a, Atatürk Ortaokulu Müdürü Sayın Bilal CEYLAN´a, Atatürk Ortaokulu Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Esra AY´a ve Proje Ekibine Müdürlüğümüz olarak Teşekkür ederiz. Öğrencilerimizin başarılarının artarak devamını dileriz.

26-01-201726-01-201726-01-201726-01-201726-01-201726-01-201726-01-201726-01-2017

Vali Vefki ERTÜR Cad No 9 Yeni Mahalle Çameli / Denizli - 0258 571 56 22 - 0258 571 50 14

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.